Professional Scrum Product Owner 

Naučte se maximalizovat hodnotu v roli Product Ownera

O kurzu

Být profesionálním Product Ownerem znamená mnohem více než psát požadavky nebo dobře spravovat Product Backlog. Product owner musí perfektně rozumět všem aspektům produktového managementu, které zvyšují hodnotu jeho produktům. Nejen to zahrnuje product ownership.

Professional Scrum Product Owner (PSPO) je 2-denní certifikovaný kurz, který se zaměřuje na všechny tyto oblasti. Učí, jak maximalizovat hodnotu produktu. PSPO je zásadní školení pro Product Ownery, Agilní product managery a kohokoli zodpovědného za úspěch produktu na trhu.

Lektor: Matthijs de Booij (PST) / Karel Smutný (PST) / Richard Ross (PST) / Nichervan Fazel (PST)

Délka: 2 dny (9:00-17:00)

Cena: 29.000,- bez DPH – u některých kurzů nabízíme „Early Bird“ cenu při včasném objednání!

18.3. – 19.3. 2024

(9:00 – 17:00)

Lektor – Karel Smutný (PST)
Místo školení – Praha
Jazyk – čeština
Early Bird  – 27.000,- bez DPH do 17.2.2024

25.4. – 26.4. 2024

(9:00 – 17:00)

Lektor – Richard Ross (PST)
Místo školení – online
Jazyk – čeština
Early Bird  – 24.000,- bez DPH do 11.4.2024

17.6. – 18.6. 2024

(9:00 – 17:00)

Lektor – Karel Smutný (PST)
Místo školení – Praha
Jazyk – čeština
Early Bird  – 27.000,- bez DPH do 16.5.2024

24.6. – 25.6. 2024

(9:00 – 17:00)

Lektor – Matthijs de Booij (PST)
Místo školení – online
Jazyk – angličtina

Témata

  • Agile Product Management
  • Value-Driven Development
  • Principy Scrum & Empirismus
  • Scrum Framework
  • Product Backlog Management
  • Release Management

Doplňující informace

Doporučení účastníků Matthijsových Scrum.org virtuálních kurzů 

Froukje – „The virtual training was extremely valuable. We were very focused, with a lot of interaction, room for questions, and practice with various cases. It was quite intensive, but the material remained in your memory… Matthijs is a very nice trainer, who responds well to the group and makes great visuals to confirm his explanation.“

 Wiepke –  „Very well organized training, great in a virtual environment, outstanding use of tools (zoom, Mural, etc.), training, and visualization techniques. I gained a lot of theoretical and practical knowledge and at the same time, I had a lot of fun. Full recommendation!“

Sophie –  „Having just completed my PSM training, I can say I thoroughly enjoyed this experience and all credit goes to Matthijs and the environment he created for me and my course mates. Matthijs was quick to adapt to delivering training in a virtual setting and delivered an engaging, informative, and high-quality experience. I feel prepared to take my knowledge into the workplace thanks to the detail and real-life experiences Matthijs shared with us. Would highly recommend it!“

Co se naučíte v průběhu PSPO I kurzu

V průběhu dvou dnů si prohloubíte a upevníte vaši znalost role Product Ownera. Bude to díky teoretickému základu a od Scrum.org a týmovým cvičením. Rozsah agendy při doručování úspěšného produktu vám bude z agilního pohledu mnohem jasnější. Ukážeme a procvičíme si například metriky pro měření hodnoty. Pokryjeme take způsoby, jak sladit vaši vizi produktu s obchodní strategií a vizí společnosti.

PSPO školení je mnohem více než jen sada slidů a školitel. V tomto kurzu studenti pracují na reálných případech z praxe společně s dalšími účastníky kurzu jako tým. Jedině tak dokáží ihned aplikovat a lépe rozumět agilnímu přístupu, tj. co dělat, kdy dělat a proč to tak dělat.

Související kurzy

Certifikace Professional Scrum Product Onwer I (PSPO I)

Certifikát Professional Scrum Product Owner I od Scrum.org deklaruje výbornou znalost Scrum Frameworku, jeho principů a pravidel, a to dle oficiálního popisu Scrum Guide.

Test se skládá online a je v anglickém jazyce. Trvá 60 minut, obsahuje 80 otázek, pro získání certifikace je nutno zodpovědět správně alespoň 85%. Je obtížnější než obdobné certifikace u konkurenčních organizací, a lépe tak vypovídá o vašich dosažených znalostech.

V ceně kurzu jsou hned dva pokusy zdarma – pokud první pokus o zkoušku uskutečníte do 14 dnů po ukončení kurzu a neuspějete na požadovaných 85%, získáváte druhý pokus na zkoušku zdarma. Zároveň všichni studenti obdrží slevu na certifikační zkoušky PSPO II a PSPO III.

V rámci školení mimojiné obdržíte:

N

veškeré studijní materiály

N

dva pokusy na certifikační zkoušku

Pokud uskutečníte první pokus (v ceně školení) v průběhu dvou týdnů po školení, ale neuspějete, školitel Vám dá osobní zpětnou vazbu na témata, ve kterých byly Vaše výsledky nejslabší. To Vám pomůže se připravit na druhý pokus (také v ceně školení).

N

knihu dle výběru lektora

Napište nám, nebo zavolejte. A nezapomeňte na naše sociální sítě.

Firemní údaje

agile academy s.r.o.

Husinecká 903/10
Praha 3 - Žižkov
130 00

tel: +420 703 435 307
email: info@agileacademy.cz

IČO: 088 57 911
DIČ: CZ08857911
DS: 23mndtn

Web design by noConcept