Professional Scrum Product Owner 

Naučte se maximalizovat hodnotu v roli Product Ownera

O kurzu

Být profesionálním Product Ownerem znamená mnohem více než psát požadavky nebo dobře spravovat Product Backlog. Product owner musí perfektně rozumět všem aspektům produktového managementu, které zvyšují hodnotu jeho produktům. Nejen to zahrnuje product ownership.

Professional Scrum Product Owner (PSPO) je 2-denní certifikovaný kurz, který se zaměřuje na všechny tyto oblasti. Učí, jak maximalizovat hodnotu produktu. PSPO je zásadní školení pro Product Ownery, Agilní product managery a kohokoli zodpovědného za úspěch produktu na trhu.

Školení probíhá v anglickém jazyce, druhý lektor mluví česky i anglicky.

Hlavní lektor: Matthijs de Booij (PST)

Druhý lektor: Petr Novotný

Délka: 2 dny (9:00-17:00)

Cena: 1.200,- EUR (cca 31.500,- CZK) bez DPH (v ceně je občerstvení v průběhu kurzu)

Při zakoupení dvou certifikovaných školení (např. PSPO I + PSPO-A nebo PSPO I + PSM I) je balíčková cena 1.995,- EUR (cca 52.450,- CZK) bez DPH!

27.8. – 28.8. 2020

Místo školení: Praha

Témata

  • Agile Product Management
  • Value-Driven Development
  • Principy Scrum & Empirismus
  • Scrum Framework
  • Product Backlog Management
  • Release Management

Doplňující informace

Co se naučíte v průběhu PSPO I kurzu

V průběhu dvou dnů si prohloubíte a upevníte vaši znalost role Product Ownera. Bude to díky teoretickému základu a od Scrum.org a týmovým cvičením. Rozsah agendy při doručování úspěšného produktu vám bude z agilního pohledu mnohem jasnější. Ukážeme a procvičíme si například metriky pro měření hodnoty. Pokryjeme take způsoby, jak sladit vaši vizi produktu s obchodní strategií a vizí společnosti.

PSPO školení je mnohem více než jen sada slidů a školitel. V tomto kurzu studenti pracují na reálných případech z praxe společně s dalšími účastníky kurzu jako tým. Jedině tak dokáží ihned aplikovat a lépe rozumět agilnímu přístupu, tj. co dělat, kdy dělat a proč to tak dělat.

Související kurzy

Certifikace Professional Scrum Product Onwer I (PSPO I)

Certifikát Professional Scrum Product Owner I od Scrum.org deklaruje výbornou znalost Scrum Frameworku, jeho principů a pravidel, a to dle oficiálního popisu Scrum Guide.

Test se skládá online a je v anglickém jazyce. Trvá 60 minut, obsahuje 80 otázek, pro získání certifikace je nutno zodpovědět správně alespoň 85%. Je obtížnější než obdobné certifikace u konkurenčních organizací, a lépe tak vypovídá o vašich dosažených znalostech.

V ceně kurzu jsou hned dva pokusy zdarma – pokud první pokus o zkoušku uskutečníte do 14 dnů po ukončení kurzu a neuspějete na požadovaných 85%, získáváte druhý pokus na zkoušku zdarma. Zároveň všichni studenti obdrží slevu na certifikační zkoušky PSPO II a PSPO III.

Napište nám, nebo zavolejte. A nezapomeňte na naše sociální sítě.

Firemní údaje

agile academy s.r.o.

Husinecká 903/10
Praha 3 - Žižkov
130 00

tel.: +420 703 435 307
email: info@agileacademy.cz

IČ: 088 57 911
DIČ: CZ08857911
DS: 23mndtn

Web design by noConcept