Marketplace

Platforma pro sdílení vašich agilních zkušeností

ve spolupráci s #CzechAgile

O platformě Agile Academy Marketplace

Vidět na vlastní oči a zažít nebo alespoň slyšet přímo od „kolegů“ z jiných firem, jak aplikují agilní přístupy, co a jak jim (ne)funguje, na co jsou hrdí a na čem se toho nejvíc naučili … to vše má ohromný vliv na získávání zkušeností, rozšiřování obzorů a motivaci zaměstnanců, stejně tak jako na posouvání vaší firmy v rámci agility.

 

Z našich i vašich zkušeností je ale těžké najít firmu (a v ní tu správnou osobu) ochotnou do takové výměny jít – a není samozřejmě problém udělat takovouto výměnu online. My proto využíváme naše kontakty a zdarma vám nabízíme možnost vstoupit do naší platformy, kde najdete nejen seznam takovýchto firem, ale i kontaktní osoby v nich. Můžete se těšit například na tyto společnosti:

Partneři platformy

Chcete-li se na kontakty podívat a začít domlouvat výměny, stačí nám napsat – my Vás a vaši firmu zařadíme do seznamu a dáme vám přístupový kód.  Žádné podmínky, žádné ale. Jen mějte na paměti, že bývá dobrým zvykem být nejen v roli návštěvníka, ale po nějakém čase také v roli hostitele.

Napište nám, nebo zavolejte. A nezapomeňte na naše sociální sítě.

Firemní údaje

agile academy s.r.o.

Husinecká 903/10
Praha 3 - Žižkov
130 00

tel.: +420 703 435 307
email: info@agileacademy.cz

IČ: 088 57 911
DIČ: CZ08857911
DS: 23mndtn

Web design by noConcept