Marketplace

Platforma pro sdílení vašich agilních zkušeností

ve spolupráci s #CzechAgile

O platformě Agile Academy Marketplace

Vidět na vlastní oči a zažít nebo alespoň slyšet přímo od „kolegů“ z jiných firem, jak aplikují agilní přístupy, co a jak jim (ne)funguje, na co jsou hrdí a na čem se toho nejvíc naučili … to vše má ohromný vliv na získávání zkušeností, rozšiřování obzorů a motivaci zaměstnanců, stejně tak jako na posouvání vaší firmy v rámci agility.

Z našich i vašich zkušeností je ale těžké najít firmu (a v ní tu správnou osobu) ochotnou do takové výměny jít. My proto využíváme naše kontakty a zdarma vám nabízíme možnost vstoupit do naší platformy, kde najdete nejen seznam takovýchto firem, ale i kontaktní osoby v nich.

Firmy zapojené do platformy

Jak návštěva probíhá?

Jednoduše a bez jakýchkoliv formalit. Kontaktujete firmu, která se vám líbí a nabízí výměnu. Zbytek závisí již jen na vás. Bývá dobrým zvykem být nejen v roli návštěvníka, ale po nějakém čase také v roli hostitele. Každý z nás se má čím pochlubit, tak proč toho nevyužít! Pokud se však domluvíte jinak, je to jen na vás…

TIPV aktuální situaci omezeného potkávání může být domlouvání návštěv komplikovanější. Návštěvu však můžete domluvit i v online formátu a z našich zkušeností se toho určitě není potřeba bát.

Jak se mohu zúčastnit?

Chcete-li se na kontakty podívat a začít domlouvat výměny, stačí nám napsat – my vás a vaši firmu zařadíme do seznamu a dáme vám přístupový kód.  Žádné podmínky, žádné ale. 

Napište nám, nebo zavolejte. A nezapomeňte na naše sociální sítě.

Firemní údaje

agile academy s.r.o.

Husinecká 903/10
Praha 3 - Žižkov
130 00

tel.: +420 703 435 307
email: info@agileacademy.cz

IČ: 088 57 911
DIČ: CZ08857911
DS: 23mndtn

Web design by noConcept