Tým agile academy

Agile je o lidech, a proto jsem dal dohromady tým těch nejlepších a nejzkušenějších expertů z agilního prostředí, aby vám předali informace z oblastí, ve kterých mají bohaté zkušenosti.

Petr Novotný

zakladatel Agile academy, školitel, odborný konzultant

Petr je Agilní kouč, který se podílel na Agilní transformaci ING v Nizozemí, působil jako lead coach na transformaci pojišťovny OHRA, spolupracoval s Arie van Bennekumem (spoluautor Agilního manifesta), vytvořil a vedl komunitu agilních koučů v České spořitelně, kde se významně podílel na řízení a obsahu agilní transformace. Agilitu nevidí jako něco dogmatického, ale jako způsob, jak být flexibilnější na trhu a jak mít spokojenější a tím pádem efektivnější zaměstnance. Petr za svou dvacetiletou praxi proškolil desítky týmů a jednotlivců v několika zemích.

Specializace: agilní transformace, koučování

Matthijs de Booij

školitel, odborný konzultant

Jeho mise: inspirovat ostatní k objevování nových přístupů k práci. V rámci své dlouholeté praxe školil více než 100 kurzů a workshopů z oblasti Scrum, Agile Product Development a Kanban. V průběhu let působil, mimojiné, jako poradce a kouč ve více než 15ti různých organizacích – od bankovnictví až po zdravotnictví. Jako oficiální Scrum.org licencovaný Professional Scrum Trainer (PST) a Akreditovaný Kanban Trainer, má Matthijs důvěru od tvůrců Scrumu a Kanbanu k tomu, aby vytvořil ty nejlepší možné základy, na kterých můžete stavět v praxi.

Specializace: certifikovaná Scrum.org a Kanban školení

Richard Ross

školitel, odborný konzultant

Richard je Scrum Master s dostatkem trpělivosti, perzistence a snad i trochou humoru 🙂

Je jediným ProKanban.org trenérem a jedním ze dvou Scrum.org trenérů v ČR.

Jeho misí je zmírnit ten neskutečný pain, který můžete často u produktového vývoje pozorovat. S oblibou klade velký důraz na transparenci a vizualizaci tak, aby všichni chápali, co se v organizaci skutečně děje. Richard pracoval s desítkami týmů ve různých organizacích, v posledních letech nejčastěji v LeSS-like transformacích.

Richard je také Candidate LeSS Trainer a je aktivním členem Large Scale Scrum komunity.

Specializace: PSM I, ProKanban, LeSS

Tomáš Zenkl

školitel, odborný konzultant

Tomáš je agilní kouč se zaměřením na Agilní Trasformace a Agilní Leadership. V minulosti působil ve firmách jako Česká spořitelna, ČEZ, Lundegaard, NCR Corporation a nyní ve firmě EPAM Systems, kde vede tým Agilních koučů a Scrum Masterů, se kterými pomáhá klientům s Agilními transformacemi. Jeho školeními na Agile Leadership, Scrum, Kanban anebo SAFe si prošly stovky lidí, například v USA, Mexiku, po celé Evropě, v Singapuru anebo v Indii. Tomáš je certifikovaný SAFe Program Consultant.

Specializace: Scaled Agile, Agile Leadership

Tomáš Reichmann

školitel, odborný konzultant

Agilní koučink týmů, Scrum masterů, Product Ownerů i Top managmentu, agilní transformace, otevřený přístup a pojmenovávání věcí pravými jmény. To je Tom. „Původem“ Projektový manažer, který po tom co objevil Agile, už zpět do waterfallu nechtěl – Agile mu odpověděl na všechny bolesti, které v rámci waterfallu vnímal. Ve světě Agile je přes sedm let, prošel si společnostmi jako jsou Česká Spořitelna, Siemens, Moneta, Mavenir a dalšími. Založil společnosti LBD a New Meta.

Specializace: scaled agile

Jiří Khun

školitel, odborný konzultant

Již více než 15 let se pohybuje v oblasti návrhu a implementace komplexních informačních systémů a řízení komplexních programů rozvoje IS. V posledních 8 letech se úzce zaměřuje na agilní způsoby rozvoje produktů a s tím spojenou digitální transformaci. Jako lídr KPMG Agile CoE se účastnil řady implementačních projektů realizace agilních transformací ve velkých společnostech v ČR (Česká spořitelna, Komerční banka, ČSOB) i v zahraničí. V odborné mezinárodní organizaci IPMA je zodpovědný za rozvoj a certifikaci Agile Leadership v České Republice.

Specializace: scaled agile, agilní architektura, product development

Janka Grinco

agilní koučka, scrum lady

Agilní koučka a scrum lady se v agilních vodách pohybuje více než 5let, působila ve společnostech Mavenir, MSD a Česká Spořitelna. Jančinou specializací je osobní a profesní rozvoj agilních koučů a product ownerů. Pro Českou Spořitelnu spoluvytvářela matici kompetencí a rozvojový plán pro agilní kouče a pro product ownery. Janka má bohaté zkušenosti s lektorskou činností, stavěním a dynamikou nejen agilních týmů a individuálním mentoringem agilních koučů a product ownerů.

Specializace: design thinking, grafická facilitace, sketchnoting

Lenka Rouchalová

školitelka, odborná konzultantka

Lenka se ve světě Agile pohybuje od roku 2015, o tři roky později se stala certifikovaným Scrum Masterem (CSM). V této roli pak poprvé pracovala ve společnosti Lundegaard a.s. Po ročním působení, naplněném nepřetržitou prací s několika týmy, se rozhodla sbírat zkušenosti i jinde a začala spolupracovat s Heureka Group a.s., kde působí jako SM dodnes.

Specializace: OKRs, remote týmy

Lukáš Krupka

školitel, odborný konzultant

Lukáš vystudoval VŠE v Praze (mezinárodní obchod, Honors Academia, CEMS Int. Management), kde dodnes působí jako aktivní lektor. Vedle toho také vystudoval Pražskou konzervatoř, kde prošel i kurzy deklamace, jevištní mluvy, herectví, interpretace a další. Všechny tyto znalosti a zkušenosti následně využívá ve svých kurzech komunikačních a prezentačních dovedností. Prošel několika manažerskými pozicemi v oblasti supply chain ve firmách zabývajících se prodejem rychlo-obrátkového zboží.

Specializace: komunikační dovednosti, koučování

Lukáš Barda

školitel, odborný konzultant

Lukáš je offline agilní kouč, ajťák a lektor. Žije vlivem online na naše životy. Hledá on/offline rovnováhu, svobodu a klid. Pracovní zkušenosti sbírá od roku 2006. Má za sebou zkušenost v Citibank, drill v Accenture a agilní transformaci v České spořitelně. Prošel profesemi projektového manažera, agilního kouče nebo IT architekta. V současnosti se věnuje školení a osvětě, pomáhá zavádět digitální rovnováhu a to jak být offline v dnešní online době – od roku 2017 mu kurzy prošly stovky lidí ve firmách, základních a vysokých školách i z řad veřejnosti.

Specializace: on/offline rovnováha

Certifikace

Agilní tématiku bereme vážně. Stejně tak kvalitu a styl našich školení. Náš tým disponuje řadou certifikátů.

Chcete se k nám přidat?

Tak to máme radost! Využijte email a nezapomeňte nám o sobě napsat pár slov.

Napište nám, nebo zavolejte. A nezapomeňte na naše sociální sítě.

Firemní údaje

agile academy s.r.o.

Husinecká 903/10
Praha 3 - Žižkov
130 00

tel.: +420 703 435 307
email: info@agileacademy.cz

IČ: 088 57 911
DIČ: CZ08857911
DS: 23mndtn

Web design by noConcept