Professional Scrum master

Naučte se používat Scrum od jeho tvůrců a spoluautorů

O kurzu

Professional Scrum Master (PSM) je 2-denní certifikované školení, které pokrývá principy a (empirické) procesy, na nichž je založen Scrum a role Scrum Mastera v něm. Tento kurz je kombinací výuky a skupinových cvičení a naučí vás, co je duší a srdcem Scrum a Agile.

Školící materiály jsou vytvořeny a dohlíženy Kenem Schwaberem a neustále zlepšovány celou komunitou více než 300 PST po celém světě, kteří zajišťují jejich vysokou kvalitu a aktuálnost. Každý trenér přináší svůj vlastní styl a zkušenosti, materiály jsou však společné a jednotné, což zaručuje konzistentnost obsahu.

Školení probíhá v anglickém jazyce, druhý lektor mluví česky i anglicky.

Hlavní lektor: Matthijs de Booij (PST)

Druhý lektor (u prezenčních školení): Petr Novotný

Délka: 2 dny (9:00-17:00)

Cena: 1.200,- EUR (cca 32.500,- CZK) bez DPH (v ceně je občerstvení v průběhu kurzu)

Při zakoupení dvou certifikovaných školení (např. PSM I + PSM II nebo PSM I + PSPO I) je balíčková cena 1.995,- EUR (cca 54.450,- CZK) bez DPH!

7.12. – 8.12. 2020

Místo školení: Virtuálně

15.4. – 16.4. 2021

Místo školení: Praha

Témata

  • Teorie a principy Scrum
  • Scrum Framework
  • Definition of Done
  • Vedení projektu pomocí Scrumu
  • Práce s lidmy a týmy
  • Scrum ve vaší organizaci
  • Role Scrum Mastera

Doplňující informace

Z kurzu si odnesete

V průběhu dvou dnů student zjistí, proč je PSM zlomovým školením pro efektivní Scrum Mastery a pro kohokoli, kdo vede týmy směrem k vyšší efektivitě. Školení obsahuje pokročilé metody pro Servant leadery a změny v chování.

PSM školení je mnohem vice než jen sada slidů a školitel. V tomto kurzu student pracují na reálných případech z praxe společně s dalšími účastníky kurzu jako tým. Jedině tak dokáží ihned aplikovat a lépe rozumět agilnímu přístupu, tj. co dělat, kdy dělat a proč to tak dělat.

Související kurzy

Certifikace Professional Scrum Master I (PSM I)

Certifikát Professional Scrum Master I od Scrum.org deklaruje výbornou znalost Scrum Frameworku, jeho principů a pravidel, a to dle oficiálního popisu Scrum Guide.

Test se skládá online a je v anglickém jazyce. Trvá 60 minut, obsahuje 80 otázek, pro získání certifikace je nutno zodpovědět správně alespoň 85%. Je obtížnější než obdobné certifikace u konkurenčních organizací, a lépe tak vypovídá o vašich dosažených znalostech.

V ceně kurzu jsou hned dva pokusy zdarma – pokud první pokus o zkoušku uskutečníte do 14 dnů po ukončení kurzu a neuspějete na požadovaných 85%, získáváte druhý pokus na zkoušku zdarma. Zároveň všichni student obdrží slevu na certifikační zkoušky PSM II a PSM III.

Napište nám, nebo zavolejte. A nezapomeňte na naše sociální sítě.

Firemní údaje

agile academy s.r.o.

Husinecká 903/10
Praha 3 - Žižkov
130 00

tel.: +420 703 435 307
email: info@agileacademy.cz

IČ: 088 57 911
DIČ: CZ08857911
DS: 23mndtn

Web design by noConcept